На розсуд читача…?!

Нашому кореспонденту вдалося познайомитися з чарівною україночкою, мешканкою Донецька. Проте, те що вона розповіла і згодом надіслала у своєму листі вимушує нас поділитися його змістом.
Зміст листа наведений нижче.
двуличиеЗ липня 2014 року я зареєстрована у місті Запоріжжі як вимушений переселенець. 2 вересня 2014 року я знаходилась у Запорізькій обласній організації Товариства «Червоного Хреста України» по вул. Горького, 4-а, де отримувала гуманітарну допомогу.
У довгій черзі була свідком дуже неприємної сцени: дві жінки дуже голосно під дверима кімнати, де видають гуманітарну допомогу (продукти) агітували за «ДНР», казали, що Національну Гвардію і батальйони повністю розгромили «ополченці» «ДНР» та «ЛНР».
Їхні слова: «А что эти патриоты думали, что это шуточки – Украину они защищают, пусть свой Киев и западенщину защищают, а нас не трогают. Донецк – это не Украина, «ДНР» полностью взяла власть на Донбассе, раздает гуманитарную помощь, помогает людям, дает работу, пенсии… Им вообще дан приказ беспощадно убивать этих тварей и гнать до самого Киева…».
Виявилося, що ці жінки з Донецька, а в Запоріжжі працюють волонтерами. Зрозуміло, що все це чули і за дверима кімнати, де знаходились люди, відповідальні за розподіл гуманітарної допомоги переселенцям із зони АТО.
Потім відчиняються двері, цих «постраждалих» запросили до кімнати, видали по два на людину величезних пакета з продуктами. І цей абсурд спостерігала велика кількість людей в черзі, а «волонтерши» провели протидержавну пропаганду, отримали від цієї ж держави харчи і притулок, і пішли далі по своїх справах з виглядом хазяїв життя.
Цікаво, що більшість людей у черзі, хто мовчки, хто голосно, підтримала цих провокаторів-волонтерів. Люди стояли групками, і в багатьох я чула хвалебні слова в адресу бандитів «ДНР» та «Росії». Декому я говорила: «А вам не соромно поливати брудом свою країну на користь ворожої країни, яка напала на нас, і, водночас, ви приїхали рятуватися і отримувати харчі в Україну, а не в «рашку», їхали б туди, або звернулися б за допомогою в «ДНР»…». Але це не мало ніякого сенсу – «орган» сумління в них атрофований.
До речі, такі дійства можна спостерігати по вівторках і п’ятницях – у ці дні проходить роздача гуманітарної допомоги.

Спецкор МАДН із Запоріжжя

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Поддержка redox sparrow-hawk