Прем’єр-міністр України Микола Азаров привітав з обранням Голову Федерації профспілок Василя Хара

М.Азаров

М.Азаров

У своєму виступі перед делегатами VI з’їзду ФПУ, що проходить у Києві, М.Азаров підтримав проведення більш ефективного соціального діалогу. Він наголосив на необхідності масштабних перетворень в економіці, яку в Україні було сформовано у 50-60-ті роки, необхідність проведення модернізації виробництв, які сьогодні неможливо провести за умови величезного дефіциту Держбюджету.
Микола Азаров повідомив, що 88 млрд. боргів залишилося від попередньої влади, «минулого року кожна друга гривня Держбюджету була борговою, тому перше завдання діючого Уряду є скорочення бюджетного дефіциту. Наступне завдання – оновлення та модернізація виробництв». Цим прем’єр пояснив зміну умов оподаткування для підприємств, зменшення податку за умови спрямування частини коштів на модернізацію. «Ми свідомо пішли на скорочення таких надходжень до бюджету», — зазначив глава Уряду.
Серед першочергових завдань Кабінету міністрів Микола Азаров назвав «підвищення внутрішнього попиту, збільшення обсягів будівництва, які за останні роки впали на 70 відсотків».
Однією з основних причин ненадходження коштів до Держбюджету і проблем дефіциту надходжень до Пенсійного фонду є тіньова зайнятість. Водночас він зауважив: «там, де є сильна профспілка, там менше «тіні».
Окремо у своєму виступі Микола Азаров зупинився на питаннях проведення пенсійної реформи. Прем’єр-міністр пояснив, що урядові пропозиції «зав’язані з МВФ», залежність від Фонду була більшою 2010 року з огляду на величезний дефіцит Пенсійного фонду, наприклад, у березні минулого року доходи його становили 6 млрд. гривень, борги – 8 млрд. «Сьогодні ситуація змінилася, ми можемо дозволити собі вести перемовини з МВФ, а то і відмовитися від кредиту, хоча Україні це буде дуже невигідним». Пенсійну реформу, сказав М. Азаров, поки що відкладено, з огляду на те, що Уряд хоче отримати підтримку суспільства.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Поддержка redox sparrow-hawk