Студенти-видавці практикуються в «Журналістові України»

Студенти-видавці 5-го курсу Інституту української філології та літературної творчості імені А. Малишка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова проходять практику в редакції журналу «Журналіст України».
НСЖУ_розсилка250914.docxГоловний редактор Віра Черемних відгукнулася на прохання університету взяти до себе практикантів і готова півтора місяці ділитися з ними своїм журналістським досвідом.
На практиці молоді видавці сумлінно виконують завдання, що ставить керівництво: редагують журналістські матеріали, які потім обговорюють із літературним редактором журналу, спілкуються з цікавими людьми, пишуть про їхню діяльність, відвідують різноманітні заходи.
– Нам подобається ходити до редакції, адже тут нас зустрічає привітний колектив професіоналів,панує тепла, ділова атмосфера, але найголовніше – ми долучаємося до практичної роботи та разом з тим знайомимося зі спілкою, основами журналістської самоорганізації, – кажуть студенти.
ДОВІДКОВО.
Щороку в редакції спілчанського видання проходять практику студенти з кількох київських вишів. Так, цього року працювали в «ЖУ» Олеся Зенталь з Києво-Могилянки, Наталя Зміюк — з Інституту журналістики, Ангеліна Степаненко з університету культури і мистецтв. Важливо, що практиканти й надалі підтримують зв‘язок з редакцією та спілкою.

Владислав Ільченко, студент Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Поддержка redox sparrow-hawk