Під час фестивалю журналістики у Бердянську презентували книжку «Вартові пам’яті»

В Бердянську відбувся шістнадцятий Всеукраїнський фестиваль журналістики, який продовжив традиційний форум «Азовське літо».
НСЖУ_розсилка091014Цьогоріч на фестиваль приїхали журналісти з Одеси, Маріуполя, Херсона, Дніпропетровська, Мелітополя, Токмака і Запоріжжя.
Серед присутніх були секретарі НСЖУ Йосип Бурчо, Олексій Ковальчук, а також Валерій Горобець. Крім цього, була присутня член правління НСЖУ, голова Запорізької обласної організації Спілки Наталія Кузьменко.
У програму фестивалю були включені три круглі столи з різної тематики – «Події на південному сході країни та роль журналістів у їх висвітленні», «Роздержавлення комунальних і державних друкованих ЗМІ», а також «Вибори до Верховної Ради України та їх висвітлення у пресі». В культурну програму були включені прогулянка на яхті по Бердянській затоці і екскурсія в художній музей імені Йосипа Бродського.
Центральною подією фестивалю стала презентація книжки «Вартові пам’яті» в музеї «Подвиг», у якій взяли участьголовне, – ветерани Великої Вітчизняної війни.
Керівник проекту Наталія Кузьменко розповіла присутнім про те, як народився проект і хто брав участь у його втіленні в життя.
– Це перший волонтерський проект, який створений з ініціативи запорізьких журналістів. Партнерами проекту виступили Запорізька обласна організація ТСОУ і комбінат «Запоріжсталь», – сказала Наталія Ігорівна. – Ми присвятили свою роботу 70-річчю визволення Запорізької області й України. В книзі розповідається про музеї бойової слави, які представлені в нашому регіоні. Це свого роду енциклопедія, яка слугуватиме шляхетній справі – передачі кращих традицій із покоління до покоління. Цей волонтерський проект буде здійснюватися за допомогою школярів, які передадуть книги ветеранам.
У книзі зібрано безцінний матеріал з історії війни і про хранителів пам’яті.
Для того, щоб енциклопедія вийшла у світ, її автори взяли участь у конкурсі «Ми – це місто», який щорічно проводить комбінат «Запоріжсталь». І як переможці отримали карт-бланш на друк та презентацію видання в районах області і Запоріжжя. Сьогодні таких презентацій пройшло уже п’ять, а до лютого 2015 року, коли буде відзначатися дата звільнення Кам’янсько-Дніпровського району, виконавці волонтерського руху побувають у всіх куточках краю.
Наталія Кузьменко вручила екземпляри книжки ветеранам і викладачам технікуму, директору Бердянського краєзнавчого музею Приморського краю і села Осипенко.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Поддержка redox sparrow-hawk