ЗАЯВА ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ

Федерація профспілок України заявляє рішучий протест з приводу провокаційних дій окремих представників так званих «вільних профспілок». Мова, зокрема, йде про вкрай деструктивну та неврівноважену особу, якою є народний депутат України від БЮТ, голова Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець.
Останньою «акцією» цього профспілкового «діяча» з народним мандатом стала спроба зриву підсумкового засідання спільного представницького органу профспілок (СПО) з обговорення та затвердження до підписання тексту Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, всеукраїнськими об’єднаннями організацій роботодавців і підприємців та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями.
Виконуючи політичне замовлення, М.Волинець разом з невідомими підозрілими особами спровокував штовханину біля зали засідань, де зібрались майже 60 його колег профспілковців – членів СПО, поривався до бійки, вдавав з себе ображеного позуючи перед відеокамерою. Після чого в інтерв’ю телеканалам поширював неправдиву інформацію. Все це мало гидкий вигляд політикана, запрограмованого на негатив.
Дії Михайла Волинця можна розцінювати не лише як невдалу провокацію, а й спробу використати трибуну СПО (до речі, членом якого є КВПУ) – організації, що стоїть на захисті соціально-економічних прав та інтересів трудящих для репрезентації завдань опозиційної політичної сили «Батьківщина».
Федерація профспілок України заявляє, що Генеральна угода, підписана трьома сторонами соціального діалогу 9 листопада 2010 року, стала результатом тривалих і непростих переговорів, є компромісом між Кабінетом Міністрів, профспілками та об’єднаннями роботодавців. Цим документом профспілки не лише відстояли для трудящих попередні соціальні гарантії, але і значно розширили їх.
Профспілки і надалі будуть надійно захищати права та інтереси трудящих. І ніхто не зіб’є їх з цього шляху. Тим більше кишенькові профспілкові лідери з оскаженілим політичним забарвленням.

Медіа-центр ФПУ

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Поддержка redox sparrow-hawk